Bugün izlenecek dizi ve filmler neler? 10 Ağustos Çarşamba TV yayın akışı açıklandı!
TV yayın akışı vaktini televizyon izleyerek geçirmek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılıyor. 10 Ağustos Çarşamba akşamı; Güldür Güldür Show, Seversin, MasterChef Türkiye, Kim Milyoner Olmak İster, Kurye, Kara Tahta ve Celal İle Ceren ve daha birçok yapım izleyici ile buluşacak. İşte 10 Ağustos Çarşamba TV yayın akışı listesi...
- 1
Haftanın üçüncü günü olan 10 Ağustos Çarşamba televizyonda hangi dizi, film ve programların yer aldığı merak ediliyor. 10 Ağustos Çarşamba akşamı eğlence ve bilgi yarışmalarından, dizilerin yeni bölümlerine birçok yapım ekrana gelecek. İşte 10 Ağustos Show TV, TV8, Kanal D, Star TV, FOX TV, ATV yayın akışı...
- 2
KANAL D YAYIN AKIŞ
07:00 Öyle Bir Geçer Zaman Ki
09:00 Neler Oluyor Hayatta?
10:00 Magazin D Yaz
12:00 Kanal D Haber Gün Ortası
13:00 Yaprak Dökümü
15:30 Aşk-ı Memnu
18:30 Kanal D Ana Haber
20:00 Seversin
00:15 Borç Harç (Yerli Sinema)
02:00 Borç Harç (Yerli Sinema)
03:15 Magazin D Yaz
04:00 Bodrum Masalı
- 3
SHOW TV YAYIN AKIŞI
06:00 Gelin Evi
08:00 Bu Saba
10:30 Şef Kapımda
12:15 Aslı Hünel İle Gelin Evi
15:00 Kuzey Yıldızı İlk Aşk
18:45 Show Ana Haber
20:00 Güldür Güldür Show
22:45 Demet Akbağ İle Güldürme Beni
01:30 Gelsin Hayat Bildiği Gibi
04:00 Şef Kapımda
-
- 4
STAR TV YAYIN AKIŞI
07:00 Ah Nerede?
09:45 Yüksek Sosyete
12:45 Erkenci Kuş
16:00 Kiralık Aşk
18:45 Star Ana Haber
20:00 Kurye (Yabancı Sinema)
22:00 Anonim (Yabancı Sinema)
00:00 Kurye (Yabancı Sinema)
02:00 Anonim (Yabancı Sinema)
04:00 Erkenci Kuş
- 5
FOX TV YAYIN AKIŞI
08:00 Çalar Saat
10:45 Ekonomi Arası
10:50 Sen Çal Kapımı
13:00 En Hamarat Benim
16:00 Esra Ezmeci İle Karşı Karşıya
19:00 Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber
20:00 Celal İle Ceren
22:30 Senden Daha Güzel
01:15 Esra Ezmeci İle Karşı Karşıya
04:00 Celal İle Ceren
06:00 Kefaret
- 6
ATV YAYIN AKIŞI
08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Bir Zamanlar Çukurova
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Senin Hikayen (Yerli Sinema)
16:00 Kardeşlerim
18:40 ATV Ana Haber
20:00 Kim Milyoner Olmak İster?
00:20 Gül Masalı
03:20 Buzkıran (Yabancı Sinema)
05:45 Sen Anlat Karadeniz
-
- 7
TRT1 YAYIN AKIŞI
06:10 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
06:15 7 Numara
11:20 Bir Aş Hikayesi
11:50 Masumlar Apartmanı
15:20 Gönül Dağı
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Kara Tahta
23:40 Kasaba Doktoru
02:30 3 2 1 Hazır
03:00 Bir Aş Hikayesi
03:30 Gönül Dağı
- 8
TV8 YAYIN AKIŞI
07:15 8’de Sağlık
08:30 MasterChef Türkiye
14:45 Canım Annem
15:45 Doya Doya Moda
20:00 MasterChef Türkiye
00:15 Canım Annem
01:15 Doya Doya Moda
03:15 Bilginiz Olsun
04:00 8x8
05:30 Oynat Bakalım