DİZ AĞRILARI NEDEN OLUR?


Show TV’nin ilgiyle takip edilen programı "Dr. Ender Saraç’la Sağlıklı Günler" hafta içi her gün sağlıklı bir yaşama dair tüm ipuçlarını paylaşmaya devam ediyor. Dr. Ender Saraç, başarılı sunucu Esra Eron ile birlikte sağlığa dair her şeyi alanında uzman konuklarıyla birlikte bu programda konuşuyor.   


Dr. Ender Saraç’la Sağlıklı Günler’de bugün; Prof. Dr. Zekayi Kutlubay sedef, egzama, ürtiker, zona gibi döküntülü cilt hastalıkları hakkında bilgiler aktaracak. Sedef hastalığı, zona ve egzamanın belirtilerini, sedef hastalığının bulaşıcı olup olmadığını, bu cilt hastalıklarını birbirinden nasıl ayırabileceğimizi paylaşacak.


Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Murat Bülbül diz ağrılarının nedenlerini, düzenli yürüyüşün diz ağrılarına etkilerini, diz protezinin kimlere uygulandığını anlatacak.


KBB Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ferhan Öz ise orta kulak iltihabı nedir, neden olur, orta kulak iltihabı işitme kaybına yol açar mı, kulakta kalıcı hasar bırakır mı, kulak çubuğu kullanmak kulaklarımıza zarar verir mi sorularını yanıtlayacak.