CANLI ANLATIM

Spor Toto Süper Lig 23 Aralık 2022 Cuma 20:00

90'
Serbest Vuruş

HangiKredi Ümraniyespor, Antonio Mrsic ile serbest vuruş kullanacak.

90'
Faul

Antonio Mrsic, Patryk Szysz tarafından faule maruz kalıyor.

90'
Serbest Vuruş

Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Lucas Lima kullanacak.

90'
Faul

Lucas Lima, taç çizgisine yakın bir noktada Onur Ayık tarafından faule maruz kalıyor.

90'
Asist

Patryk Szysz, gol pasını veren isim.

90'
Gol

GOL! Youssouf Ndayishimiye ile Medipol Başakşehir farkı 2'ye çıkarıyor.

90'
Engellenen Şut

Bertrand Traore önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazında topla buluşan Bertrand Traore tarafından çekilen şutdefansın müdahalesiyle engelleniyor.

90'
Oyuna Girme

Medipol Başakşehir takımında oyuncu değişikliği; Mounir Chouiar oyundan çıkarken Patryk Szysz oyuna giren isim.

89'
İsabetsiz Orta

HangiKredi Ümraniyespor takımından Onur Ayık sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

88'
Serbest Vuruş

HangiKredi Ümraniyespor takımının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada tehlikeli bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Serkan Kırıntılı geçiyor.

88'
Faul

Allyson, Stefano Okaka tarafından faulle durduruluyor. HangiKredi Ümraniyespor, ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

86'
Serbest Vuruş

Medipol Başakşehir takımında, orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Mahmut Tekdemir.

86'
Faul

Allyson ile Stefano Okaka arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Allyson.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Medipol Başakşehir takımı oyuna başlayacak.

86'
Serbest Vuruş

Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu HangiKredi Ümraniyespor adına Kartal Kayra Yılmaz kullanacak.

86'
Faul

Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Mounir Chouiar – Strahil Popov mücadelesinde hakem Arda Kardeşler, HangiKredi Ümraniyespor lehine faul kararı veriyor.

85'
Serbest Vuruş

Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu HangiKredi Ümraniyespor adına Allyson kullanacak.

85'
Faul

Allyson, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Stefano Okaka tarafından faulle durduruluyor.

85'
Serbest Vuruş

HangiKredi Ümraniyespor takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Kartal Kayra Yılmaz.

85'
Faul

Allyson, Stefano Okaka tarafından faulle durduruluyor. HangiKredi Ümraniyespor, orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

84'
Serbest Vuruş

HangiKredi Ümraniyespor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Mustafa Eser.

84'
Faul

Umut Nayir, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Leo Duarte tarafından faule maruz kalıyor.

83'
Engellenen Şut

Stefano Okaka rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.

83'
İsabetsiz Orta

Sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan Lucas Lima ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

83'
Serbest Vuruş

Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Lucas Lima kullanacak.

83'
Oyuna Girme

Medipol Başakşehir takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Şener Özbayraklı çıkıyor ve yerine Bertrand Traore oyuna giriyor.

83'
Oyuna Girme

Medipol Başakşehir takımında oyuncu değişikliği; Berkay Özcan oyundan çıkarken Leo Duarte oyuna giren isim.

82'
Faul

Stefano Okaka, taç çizgisine yakın bir noktada Isaac Sackey tarafından faule maruz kalıyor.

81'
Serbest Vuruş

Medipol Başakşehir takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Lucas Lima.

80'
Oyuna Girme

HangiKredi Ümraniyespor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Durel Avounou çıkıyor ve yerine Antonio Mrsic oyuna giriyor.

80'
Sarı Kart

HangiKredi Ümraniyespor takımında Onur Ayık hakem Arda Kardeşler tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.

80'
Faul

Onur Ayık ile Danijel Aleksic arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Onur Ayık.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede Medipol Başakşehir takımı oyuna başlayacak.

79'
Serbest Vuruş

Medipol Başakşehir takımının orta yuvarlağa yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Danijel Aleksic geçiyor.

79'
Faul

Stefano Okaka, Isaac Sackey tarafından faulle durdurulduğu için Medipol Başakşehir orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

79'
Serbest Vuruş

HangiKredi Ümraniyespor takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Strahil Popov.

79'
Faul

Taç çizgisine yakın bir yerde Onur Ayık, Lucas Lima tarafından faule maruz kalıyor.

79'
İsabetsiz Orta

Ermir Lenjani ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

78'
İsabetsiz Orta

HangiKredi Ümraniyespor takımından Metehan Mimaroğlu ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

74'
Oyuna Girme

Medipol Başakşehir takımında oyuncu değişikliği; Serdar Gürler oyundan çıkarken Ömer Ali Şahiner oyuna giren isim.

74'
Serbest Vuruş

Medipol Başakşehir takımının yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Youssouf Ndayishimiye geçiyor.

73'
Oyuna Girme

HangiKredi Ümraniyespor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Yonathan Del Valle çıkıyor ve yerine Metehan Mimaroğlu oyuna giriyor.

73'
Faul

Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Youssouf Ndayishimiye, Umut Nayir tarafından faule maruz kalıyor.

71'
İsabetli Şut

Ceza sahası içinde topla buluşan Yonathan Del Valle, sol çaprazdan kaleye şut çekiyor, kaleci Volkan Babacan kurtarıyor.

71'
Serbest Vuruş

Medipol Başakşehir, Ahmed Touba ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

71'
Faul

Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Mahmut Tekdemir, Durel Avounou tarafından faule maruz kalıyor.

70'
İsabetsiz Orta

HangiKredi Ümraniyespor takımından Strahil Popov sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

69'
İsabetli Şut

HangiKredi Ümraniyespor takımından Durel Avounou tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.

69'
Serbest Vuruş

HangiKredi Ümraniyespor, Kartal Kayra Yılmaz ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

68'
Faul

Kartal Kayra Yılmaz, Mounir Chouiar tarafından faulle durduruluyor. HangiKredi Ümraniyespor, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

64'
Oyuna Girme

HangiKredi Ümraniyespor takımında oyuncu değişikliği; Serkan Göksu oyundan çıkarken Kartal Kayra Yılmaz oyuna giren isim.

64'
Oyuna Girme

HangiKredi Ümraniyespor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Geraldo çıkıyor ve yerine Onur Ayık oyuna giriyor.

63'
Serbest Vuruş

Medipol Başakşehir takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Mahmut Tekdemir geçiyor.

63'
Faul

Orta saha çizgisine yakın bir noktada Stefano Okaka, Allyson tarafından faule maruz kalıyor.

62'
Serbest Vuruş

Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Ahmed Touba kullanacak.

62'
Faul

Mustafa Eser - Danijel Aleksic mücadelesinde hakem, HangiKredi Ümraniyespor yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Medipol Başakşehir lehine faul kararı veriyor.

61'
İsabetsiz Orta

HangiKredi Ümraniyespor takımından Strahil Popov sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

61'
İsabetsiz Orta

HangiKredi Ümraniyespor takımından Yonathan Del Valle sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

61'
İsabetsiz Orta

HangiKredi Ümraniyespor takımından Geraldo sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

59'
Serbest Vuruş

Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Medipol Başakşehir adına Lucas Lima kullanacak.

59'
Faul

Mahmut Tekdemir, Durel Avounou tarafından faulle durdurulduğu için Medipol Başakşehir orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

57'
Asist

Golün asistini yapan isim Mounir Chouiar.

57'
Gol

GOL! Serdar Gürler takımını öne geçiren golü atıyor.

54'
İsabetsiz Orta

Medipol Başakşehir takımından Mounir Chouiar sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

54'
Korner

Mounir Chouiar ile Medipol Başakşehir takımı köşe vuruşu kullanacak.

54'
Engellenen Şut

Medipol Başakşehir takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Danijel Aleksic tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.

54'
Engellenen Şut

Medipol Başakşehir takımı Berkay Özcan ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında Berkay Özcan tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.

53'
Serbest Vuruş

Medipol Başakşehir takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Volkan Babacan.

53'
Faul

Ceza sahası içerisindeki Umut Nayir - Volkan Babacan mücadelesinde hakem, Medipol Başakşehir lehine faul kararı veriyor.

53'
İsabetsiz Orta

HangiKredi Ümraniyespor takımından Geraldo sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

53'
Korner

HangiKredi Ümraniyespor, Geraldo ile köşe vuruşu kullanıyor.

53'
İsabetli Şut

Ceza sahası içinde topla buluşan Ermir Lenjani, sol çaprazdan kaleye şut çekiyor, kaleci Volkan Babacan kurtarıyor.

52'
İsabetsiz Şut

Yonathan Del Valle, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.

50'
Serbest Vuruş

HangiKredi Ümraniyespor takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Ermir Lenjani geçiyor.

50'
Faul

Ermir Lenjani, Serdar Gürler tarafından faulle durduruluyor. HangiKredi Ümraniyespor, taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

49'
İsabetsiz Şut

Ceza sahası içinde topla buluşan Mounir Chouiar, sol çaprazdan vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.

46'
Engellenen Şut

Medipol Başakşehir takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Mahmut Tekdemir tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.

46'
Oyuna Girme

HangiKredi Ümraniyespor takımında oyuncu değişikliği; Onur Atasayar oyundan çıkarken Ermir Lenjani oyuna giren isim.

46'
2.Yarı Başladı

Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.

45'
1. Yarı Tamamlandı

Maçın ilk yarısı 1-1 sonuçlanıyor

45'
İsabetsiz Orta

HangiKredi Ümraniyespor takımından Yonathan Del Valle Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

45'
Serbest Vuruş

Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu HangiKredi Ümraniyespor adına Yonathan Del Valle kullanacak.

45'
Faul

Yonathan Del Valle, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Danijel Aleksic tarafından faule maruz kalıyor.

45'
Serbest Vuruş

Medipol Başakşehir takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Lucas Lima.

45'
Faul

Taç çizgisine yakın bir yerde Mounir Chouiar, Strahil Popov tarafından faule maruz kalıyor.

45'
Serbest Vuruş

HangiKredi Ümraniyespor takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Isaac Sackey.

45'
Elle Oynama

Medipol Başakşehir takımında Serdar Gürler orta saha çizgisine yakın bir noktada topu eliyle kontrol ediyor.

45'
İsabetsiz Şut

Ceza sahası içinde topla buluşan Umut Nayir, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.

45'
Serbest Vuruş

HangiKredi Ümraniyespor takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Geraldo.

45'
Sarı Kart

Medipol Başakşehir takımında Serdar Gürler, sarı kart görüyor.

45'
Faul

Serdar Gürler ile Yonathan Del Valle arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Serdar Gürler. Taç çizgisine yakın bir bölgede HangiKredi Ümraniyespor takımı oyuna başlayacak.

45'
Serbest Vuruş

HangiKredi Ümraniyespor takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Serkan Göksu geçiyor.

45'
Elle Oynama

Hakem, Ahmed Touba tarafından orta saha çizgisine yakın bir noktada topa elle müdahale edildiğini işaret ediyor.

45'
Ofsayt

Rakip ceza sahası önünde bulunan Mounir Chouiar için ofsayt bayrağı kalkıyor.

45'
Serbest Vuruş

Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu HangiKredi Ümraniyespor adına Allyson kullanacak.

45'
Faul

Geraldo, Lucas Lima tarafından faulle durduruluyor. HangiKredi Ümraniyespor, taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

45'
Engellenen Şut

Berkay Özcan önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında topla buluşan Berkay Özcan tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.

45'
Engellenen Şut

Mahmut Tekdemir rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.

42'
İsabetsiz Orta

Medipol Başakşehir takımından Lucas Lima sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

42'
Serbest Vuruş

Medipol Başakşehir, Youssouf Ndayishimiye ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

40'
Sarı Kart

HangiKredi Ümraniyespor takımında Umut Nayir, sarı kart görüyor.

40'
Faul

Umut Nayir ile Mahmut Tekdemir arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Umut Nayir. Taç çizgisine yakın bir bölgede Medipol Başakşehir takımı oyuna başlayacak.

30'
Serbest Vuruş

HangiKredi Ümraniyespor, Serkan Göksu ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

30'
Faul

Geraldo, Lucas Lima tarafından faulle durduruluyor. HangiKredi Ümraniyespor, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

29'
Serbest Vuruş

Medipol Başakşehir, Şener Özbayraklı ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.

28'
Sarı Kart

HangiKredi Ümraniyespor takımında Onur Atasayar, sarı kart görüyor.

28'
Faul

Serdar Gürler, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Onur Atasayar tarafından faule maruz kalıyor.

28'
Serbest Vuruş

HangiKredi Ümraniyespor takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu HangiKredi Ümraniyespor adına Isaac Sackey kullanacak.

27'
Elle Oynama

Medipol Başakşehir takımında Stefano Okaka yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede topu eliyle kontrol ediyor.

27'
İsabetsiz Şut

HangiKredi Ümraniyespor takımı Umut Nayir ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Umut Nayir tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.

26'
Direkten Döndü

Medipol Başakşehir adına şanssız an Berkay Özcan tarafından yapılan vuruş direkten dönüyor

25'
İsabetsiz Orta

Medipol Başakşehir takımından Şener Özbayraklı sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

25'
İsabetsiz Orta

Danijel Aleksic rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

25'
Serbest Vuruş

Medipol Başakşehir, Danijel Aleksic ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.

24'
Faul

Berkay Özcan, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Durel Avounou tarafından faulle durduruluyor.

23'
Serbest Vuruş

HangiKredi Ümraniyespor takımının ceza sahasının çaprazından kazandığı serbest vuruş için topun başına Mustafa Eser geçiyor.

23'
Faul

Yonathan Del Valle, Danijel Aleksic tarafından faulle durduruluyor. HangiKredi Ümraniyespor, ceza sahasının çaprazından serbest vuruş kullanacak.

23'
İsabetsiz Orta

Danijel Aleksic rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

22'
İsabetsiz Orta

Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Danijel Aleksic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

22'
Korner

Medipol Başakşehir, Danijel Aleksic ile köşe vuruşu kullanıyor.

21'
İsabetsiz Şut

Isaac Sackey, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.

21'
İsabetsiz Orta

Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Yonathan Del Valle ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

21'
İsabetli Şut

Geraldo, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Volkan Babacan kurtarıyor.

20'
Serbest Vuruş

HangiKredi Ümraniyespor, Onur Atasayar ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.

20'
Faul

Yonathan Del Valle, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Şener Özbayraklı tarafından faule maruz kalıyor.

18'
Asist

Golün asistini yapan isim Onur Atasayar.

18'
Gol

GOL! Skora 1 - 1 eşitlik geldi. HangiKredi Ümraniyespor, Umut Nayir ile aradığı golü buldu.

17'
Ofsayt

Rakip sahanın sağ kanadında kaleyi çaprazdan gören bir noktada Serdar Gürler için ofsayt bayrağı kalkıyor.

17'
Serbest Vuruş

Medipol Başakşehir takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Danijel Aleksic.

16'
Faul

Yonathan Del Valle – Şener Özbayraklı mücadelesinde hakem, taç çizgisine yakın bir noktada Medipol Başakşehir lehine faul kararı veriyor.

11'
İsabetsiz Şut

Durel Avounou rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.

4'
İsabetsiz Şut

HangiKredi Ümraniyespor takımı Geraldo ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazında Geraldo tarafından çekilen şut auta gidiyor.

2'
Asist

Serdar Gürler, gol pasını veren isim.

2'
Gol

GOL! Danijel Aleksic Medipol Başakşehir takımını öne geçiren golü atıyor.

1'
Maç Başladı

Hakemin düdüğüyle maç başlıyor.