CANLI ANLATIM

Spor Toto Süper Lig 19 Eylül 2021 Pazar 13:30

90'
Oyuna Girme

İttifak Holding Konyaspor takımında oyuncu değişikliği; Sokol Cikalleshi oyundan çıkarken Adil Demirbağ oyuna giren isim.

90'
Sarı Kart

GZT Giresunspor takımında Joey Pelupessy, sarı kart görüyor.

90'
İsabetsiz Şut

İttifak Holding Konyaspor takımından Sokol Cikalleshi tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.

90'
Serbest Vuruş

İttifak Holding Konyaspor takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Guilherme Sitya geçiyor.

90'
Faul

Serginho - Abdülkerim Bardakcı mücadelesinde hakem, İttifak Holding Konyaspor lehine faul kararı veriyor.

90'
İsabetsiz Orta

Guilherme Sitya ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

90'
İsabetsiz Orta

GZT Giresunspor takımından Emre Taşdemir sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

90'
İsabetsiz Şut

Alexis Perez altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.

90'
İsabetsiz Orta

Sol çaprazdan Aziz Behich ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

90'
Serbest Vuruş

GZT Giresunspor, Aziz Behich ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

90'
Faul

Umut Nayir, taç çizgisine yakın bir noktada Amir Hadziahmetovic tarafından faule maruz kalıyor.

90'
İsabetsiz Orta

Sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden Serginho ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

90'
İsabetsiz Şut

Amir Hadziahmetovic, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.

90'
Engellenen Şut

Paul-Jose Mpoku rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.

90'
Serbest Vuruş

İttifak Holding Konyaspor, Paul-Jose Mpoku ile rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşıdan gören bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

89'
Elle Oynama

GZT Giresunspor takımında Alexis Perez ceza sahasının hemen dışındaki noktada topu eliyle kontrol ediyor.

88'
İsabetsiz Orta

İttifak Holding Konyaspor takımından Guilherme Sitya Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

88'
Serbest Vuruş

İttifak Holding Konyaspor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Guilherme Sitya.

88'
Oyuna Girme

İttifak Holding Konyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Endri Cekici çıkıyor ve yerine Paul-Jose Mpoku oyuna giriyor.

87'
Faul

Guilherme Sitya, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Alexis Perez tarafından faule maruz kalıyor.

86'
Oyuna Girme

GZT Giresunspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Hamidou Traore çıkıyor ve yerine Joey Pelupessy oyuna giriyor.

84'
İsabetsiz Şut

Emre Taşdemir önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Emre Taşdemir tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.

84'
İsabetsiz Orta

Sol çaprazdan Aziz Behich ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

84'
Serbest Vuruş

Ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazanılan serbest vuruşu GZT Giresunspor adına Mamadou Diarra kullanacak.

84'
Faul

Ahmed Hassan ile Zeki Yavru arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Ahmed Hassan. Ceza sahası yayına yakın bir noktadan GZT Giresunspor takımı oyuna başlayacak.

82'
İsabetli Şut

Ibrahima Balde tarafından çekilen şutu, kaleci kurtarıyor.

82'
İsabetsiz Şut

GZT Giresunspor takımı Hamidou Traore ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Hamidou Traore tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.

82'
İsabetsiz Orta

GZT Giresunspor takımından Emre Taşdemir sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

81'
Serbest Vuruş

İttifak Holding Konyaspor takımının ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Ibrahim Sehic geçiyor.

80'
Faul

Ibrahima Balde - Abdülkerim Bardakcı mücadelesinde hakem, ceza sahasının dışında bir noktada İttifak Holding Konyaspor lehine faul kararı veriyor.

79'
Serbest Vuruş

İttifak Holding Konyaspor takımında, orta yuvarlakta kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Amir Hadziahmetovic.

79'
Faul

Amir Hadziahmetovic, Flavio tarafından faulle durdurulduğu için İttifak Holding Konyaspor orta yuvarlakta serbest vuruş kullanacak.

78'
Ofsayt

Ahmed Hassan rakip ceza sahasının dışında kaleyi karşıdan gören bir noktada topla buluşuyor ancak öncesinde yardımcı hakem ofsaytı işaret ediyor.

76'
Oyuna Girme

GZT Giresunspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Fousseni Diabate çıkıyor ve yerine Emre Taşdemir oyuna giriyor.

76'
Oyuna Girme

GZT Giresunspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Magomed Suleymanov çıkıyor ve yerine Ibrahima Balde oyuna giriyor.

75'
Engellenen Şut

Hamidou Traore rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.

72'
İsabetsiz Orta

Sağ çaprazdan Zeki Yavru ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

72'
İsabetsiz Orta

Sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Aziz Behich ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

71'
İsabetsiz Şut

İttifak Holding Konyaspor takımı Soner Dikmen ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Soner Dikmen tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.

70'
Serbest Vuruş

İttifak Holding Konyaspor, Guilherme Sitya ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.

70'
Faul

Amar Rahmanovic, Zeki Yavru tarafından faulle durduruluyor. İttifak Holding Konyaspor, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.

69'
İsabetsiz Orta

İttifak Holding Konyaspor takımından Endri Cekici sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

68'
Serbest Vuruş

GZT Giresunspor takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Zeki Yavru.

68'
Faul

Endri Cekici – Magomed Suleymanov mücadelesinde hakem, taç çizgisine yakın bir noktada GZT Giresunspor lehine faul kararı veriyor.

68'
Serbest Vuruş

İttifak Holding Konyaspor takımında, orta yuvarlakta kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Amir Hadziahmetovic.

68'
Faul

Amir Hadziahmetovic, orta yuvarlakta Serginho tarafından faule maruz kalıyor.

67'
İsabetsiz Şut

Bu dakikada GZT Giresunspor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Hamidou Traore

66'
İsabetsiz Orta

Sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden Amar Rahmanovic ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

66'
Direkten Döndü

İttifak Holding Konyaspor, Ahmed Hassan ile gole yaklaşıyor ancak top direkten dönüyor

65'
İsabetsiz Şut

GZT Giresunspor takımı Serginho ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Serginho tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.

64'
İsabetsiz Orta

Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Zeki Yavru ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

64'
Korner

Magomed Suleymanov ile GZT Giresunspor takımı köşe vuruşu kullanacak.

64'
Oyuna Girme

İttifak Holding Konyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Serdar Gürler çıkıyor ve yerine Ahmed Hassan oyuna giriyor.

63'
Oyuna Girme

GZT Giresunspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Souleymane Doukara çıkıyor ve yerine Umut Nayir oyuna giriyor.

63'
Sarı Kart

İttifak Holding Konyaspor takımında Ahmet Çalık, sarı kart görüyor.

63'
Engellenen Şut

Ceza sahası içinde topla buluşan Fousseni Diabate, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor,savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.

62'
İsabetsiz Orta

İttifak Holding Konyaspor takımından Guilherme Sitya sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

61'
Engellenen Şut

Fousseni Diabate altıpas üzerinden şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.

60'
İsabetsiz Orta

Sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden Aziz Behich ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

60'
İsabetsiz Şut

Bu dakikada GZT Giresunspor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Magomed Suleymanov

60'
Serbest Vuruş

GZT Giresunspor takımının ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Magomed Suleymanov geçiyor.

59'
Faul

Serginho, Amar Rahmanovic tarafından faulle durdurulduğu için GZT Giresunspor ceza sahasının hemen dışındaki bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

58'
İsabetsiz Orta

Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Magomed Suleymanov ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

58'
Korner

GZT Giresunspor, Magomed Suleymanov ile köşe vuruşu kullanıyor.

56'
İsabetsiz Orta

GZT Giresunspor takımından Mamadou Diarra rakip ceza sahası önünden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

52'
Serbest Vuruş

GZT Giresunspor takımının ceza sahasının çaprazından kazandığı serbest vuruş için topun başına Zeki Yavru geçiyor.

52'
Faul

Endri Cekici ile Fousseni Diabate arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Endri Cekici. Ceza sahası sol çağrazından GZT Giresunspor takımı oyuna başlayacak.

52'
İsabetsiz Orta

Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Abdülkerim Bardakcı ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

47'
İsabetsiz Şut

Ceza sahası içinde topla buluşan Sokol Cikalleshi, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.

46'
Oyuna Girme

İttifak Holding Konyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Konrad Michalak çıkıyor ve yerine Amar Rahmanovic oyuna giriyor.

46'
2.Yarı Başladı

Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.

45'
1. Yarı Tamamlandı

Maçın ilk yarısı 0-0 sonuçlanıyor

45'
Serbest Vuruş

İttifak Holding Konyaspor, Ibrahim Sehic ile serbest vuruş kullanacak.

45'
Faul

Ceza sahası içinde topla buluşan Ibrahim Sehic,penaltı noktası çevresinde Souleymane Doukara tarafından faule maruz kalıyor.

45'
Korner

GZT Giresunspor, Serginho ile köşe vuruşu kullanıyor.

45'
İsabetsiz Orta

GZT Giresunspor takımından Magomed Suleymanov sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

45'
Korner

GZT Giresunspor, Magomed Suleymanov ile köşe vuruşu kullanıyor.

45'
İsabetsiz Orta

Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Magomed Suleymanov ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

45'
Korner

Magomed Suleymanov ile GZT Giresunspor takımı köşe vuruşu kullanacak.

45'
Serbest Vuruş

Ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazanılan serbest vuruşu GZT Giresunspor adına Alexis Perez kullanacak.

45'
Elle Oynama

Amir Hadziahmetovic ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada topa eliyle müdahale ediyor.

45'
İsabetsiz Orta

Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Zeki Yavru ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

45'
Korner

GZT Giresunspor, Zeki Yavru ile köşe vuruşu kullanıyor.

44'
Serbest Vuruş

GZT Giresunspor, Zeki Yavru ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.

44'
Faul

Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Guilherme Sitya – Zeki Yavru mücadelesinde hakem Volkan Bayarslan, GZT Giresunspor lehine faul kararı veriyor.

44'
İsabetli Şut

Soner Dikmen tarafından çekilen şutu, kaleci kurtarıyor.

42'
Sarı Kart

GZT Giresunspor takımında Alexis Perez hakem Volkan Bayarslan tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.

42'
İsabetsiz Orta

Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Serginho ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

41'
Ofsayt

Rakip yarı alanın ortalarında Serginho için ofsayt bayrağı kalkıyor.

38'
İsabetsiz Şut

Souleymane Doukara, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.

37'
Ofsayt

Sağ kanatta rakip ceza sahasının dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktada Nejc Skubic için ofsayt bayrağı kalkıyor.

36'
Serbest Vuruş

İttifak Holding Konyaspor takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Ibrahim Sehic.

36'
Faul

Ibrahim Sehic, penaltı noktası çevresinde Alexis Perez tarafından faulle durduruluyor.

35'
İsabetsiz Orta

GZT Giresunspor takımından Magomed Suleymanov sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

35'
Korner

GZT Giresunspor, Zeki Yavru ile köşe vuruşu kullanıyor.

35'
Engellenen Şut

GZT Giresunspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sol çaprazından Fousseni Diabate tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.

33'
Serbest Vuruş

GZT Giresunspor takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Flavio geçiyor.

33'
Faul

Souleymane Doukara, Abdülkerim Bardakcı tarafından faulle durdurulduğu için GZT Giresunspor orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.

32'
İsabetsiz Orta

Sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden Flavio ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

26'
İsabetli Şut

Souleymane Doukara, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor, kaleci Ibrahim Sehic kurtarıyor.

25'
İsabetsiz Orta

Sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan Alexis Perez ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

23'
İsabetli Şut

Ceza sahası içinde topla buluşan Sokol Cikalleshi, altıpas üzerinden kaleye şut çekiyor, kaleci Onurcan Piri kurtarıyor.

22'
Engellenen Şut

Sokol Cikalleshi rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.

21'
İsabetsiz Orta

Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Aziz Behich ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

21'
İsabetsiz Orta

GZT Giresunspor takımından Magomed Suleymanov sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

21'
Korner

Magomed Suleymanov ile GZT Giresunspor takımı köşe vuruşu kullanacak.

20'
İsabetli Şut

Serginho, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor, kaleci Ibrahim Sehic kurtarıyor.

19'
Ofsayt

Ceza sahası içinde sağ çaprazda topla buluşan Konrad Michalak için ofsayt bayrağı kalkıyor.

16'
İsabetsiz Orta

İttifak Holding Konyaspor takımından Nejc Skubic sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

14'
Serbest Vuruş

İttifak Holding Konyaspor, Amir Hadziahmetovic ile orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

14'
Faul

Konrad Michalak, orta saha çizgisine yakın bir noktada Serginho tarafından faule maruz kalıyor.

13'
Serbest Vuruş

İttifak Holding Konyaspor takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Ibrahim Sehic geçiyor.

13'
Faul

Ceza sahası içerisinde GZT Giresunspor takımında Fousseni Diabate faul yapıyor. Faul yapılan oyuncu Abdülkerim Bardakcı.

12'
Serbest Vuruş

GZT Giresunspor takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Flavio geçiyor.

12'
Faul

Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Soner Dikmen – Serginho mücadelesinde hakem Volkan Bayarslan, GZT Giresunspor lehine faul kararı veriyor.

11'
İsabetsiz Orta

İttifak Holding Konyaspor takımından Guilherme Sitya sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

10'
İsabetsiz Şut

Bu dakikada İttifak Holding Konyaspor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Serdar Gürler

4'
Serbest Vuruş

İttifak Holding Konyaspor takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Ahmet Çalık.

3'
Faul

Konrad Michalak, Hamidou Traore tarafından faulle durduruluyor. İttifak Holding Konyaspor, taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

2'
İsabetsiz Orta

Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Zeki Yavru ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

2'
Korner

Zeki Yavru ile GZT Giresunspor takımı köşe vuruşu kullanacak.

1'
Maç Başladı

İlk düdük çalıyor ve maç başlıyor.

Habertürk Web Sürümüne Geç