Habertürk Akademi, 5. sınıftan 12. sınıfa kadar, yani ortaokul ve lise düzeyindeki tüm öğrencilere benzersiz bir eğitim fırsatı sunuyor. Bir yandan okul derslerine destek olurken, diğer yandan binlerce sorudan oluşan deneme sınavlarını ve konu anlatımlarını siz neredeyseniz oraya getiriyor. Eğitim Teknolojileri konusunda uzman DijiDemi işbirliği ve alanında marka olmuş yayıncıların desteğiyle hazırlanan Habertürk Akademi sayesinde özel dersiniz ve deneme sorularınız telefonunuzda, tabletinizde ve bilgisayarınızda sizi bekliyor. 7 günlük ücretsiz deneme üyeliğini kaçırmayın.

İşte Habertürk Akademi’nin siz öğrencilere sunduğu imkanlara gelin birlikte bakalım.

katkılarıyla
500.000 SORULUK SORU BANKASI ile GELİŞİM TAKİBİ ve KİŞİYE ÖZEL ÇALIŞMA PLANI Milli Eğitim Bakanlığı ders programlarına uyumlu 500 binden fazla soruyu sizin için bir araya getirdik. Bu soru havuzundan faydalanarak kendinize deneme sınavları hazırlayabilir, testleri çözebilirsiniz. Eksiklerinizi tespit edip 300 saati aşan 7500’den fazla videolu konu anlatımları ile en deneyimli öğretmenlere tek tıkla ulaşabilirsiniz. Böylece LGS, YKS (TYT ve AYT) sınavlarında çıkabilecek tüm soru tiplerini görmüş olursunuz. Gelişiminizi takip ederek hedefinize göre durumunuzu analiz eder, kendi çalışma planınızı oluşturabilirsiniz.
DENEME SINAVLARI

Gerçek sınav deneyimi en önemli hazırlık. Türkiye genelinde on binlerce adayın katılımıyla gerçekleştirilen online deneme sınavları ile bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu sınavlardan aldığınız sonuçlara göre ders programınızı gözden geçirip planlı bir hazırlık sürecini yönetebilirsiniz. Sistem içindeki 15 deneme sınavının yanı sıra öğretmenlerin oluşturduğu deneme sınavlarından da yararlanabilirsiniz. Ayrıca testleri çözebilir ve kendi sınavlarınızı da oluşturarak deneme sürecinizin verimliliğini artırabilirsiniz.

KONU ANLATIMLARI

Sistemde toplam süresi 300 saati aşan, 7500’den fazla konu anlatımlı video bulunuyor. Yanlış yaptığınız soruların çözümlerini videolu anlatımla anında görebilirsiniz. İlgili konu hakkında daha fazla bilgi almak istediğinizde de konu anlatımı videolarını istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

NELER YAPABİLİRSİNİZ?

Bulunduğunuz her yerden erişeceğiniz konu anlatımları, deneme sınavları, animasyon ve simülasyonlar ile online eğitimin imkanlarından sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz. Cep telefonu, tablet ya da bilgisayarınızdan sisteme erişebileceğiniz gibi, çıktısını alabileceğiniz testlerin sonuçlarını optik okuyucu ile görebilirsiniz.

SORU HAVUZU
  • 500.000 soruluk havuzdan faydalan
  • Yüzlerce hazır testi online ya da basılı çöz
  • Kendi testini ya da denemeni oluştur ve çıktı al
GELİŞİM TAKİBİ
  • Gelişimini takip et
  • Eksik olduğun konularla ilgili videolara ulaş
  • Her sorunun benzer sorusuna ve çözümüne ulaş, eksiklerini tamamla
ERİŞEBİLİRLİLİK
  • Browser aracılığıyla istediğin cihazdan erişme imkanı
  • Mobil uygulamalarda çalışabilme özelliği
  • İster online ister kağıt çıktısı alarak soruları çöz, optik okut formu okut
HABERTÜRK AKADEMİ
TYT
HABERTÜRK AKADEMİ
Ücretsiz deneme sınavına katılmak için kaydol

E-posta adresinle kaydol

Hesabın var mı?

Oturum Aç